Projekty kartek świątecznych – klasyczne i awangardowe

kartki i zyczenia swiateczneWysyłanie kartek świątecznych to nieodłączny element naszej tradycji – i chociaż obecnie coraz częściej do głosu dochodzą nowoczesne formy życzeń, to kartki nadal cieszą się ogromną popularnością. Na rynku znajdziemy różne rodzaje projektów – od klasycznych, aż po awangardowe. Jak wybrać najlepszy, który wyróżni się spośród wielu innych?

Postaw na klasykę

Jesteś tradycjonalistą i cenisz klasyczne inspiracje? Postaw na kartki utrzymane w typowo bożonarodzeniowej kolorystyce. Złoto, srebro, zieleń, czerwień – to barwy, które najczęściej pojawiają się na świątecznym stole, są także chętnie wybierane przez projektantów klasycznych kartek. Dzięki odpowiednio dobranym kolorom można osiągnąć rozmaite efekty – złote kartki kojarzą się z ciepłem i bogactwem, srebrne nawiązują do aury, panującej za oknem i przywodzą na myśl trzaskający mróz, a z kolei zielone stanowią symbol życia i natury. Chcesz zaskoczyć bliskich miłą niespodzianką? Urocze kartki z bożonarodzeniowymi symbolami choinki, płatków śniegu czy ozdobione brokatem z pewnością zrobią dobre wrażenie na rodzinie i przyjaciołach. Technologia laserowa pozwala na precyzyjne wycinanie poszczególnych elementów, dzięki czemu kartki świąteczne prezentują się jeszcze piękniej i cieszą oczy.

Nowoczesne formy

To propozycja skierowana do osób, które lubią awangardowe i nieoczywiste rozwiązania. Nowoczesne kartki bardzo często zamawiane są przez przedsiębiorstwa, którym zależy na prestiżu i utrzymaniu pozytywnych relacji z kontrahentami. Minimalistyczne projekty świetnie wpisują się w biznesowe relacje, a jednocześnie wyróżniają się spośród setek innych kartek i pozostawiają miłe wrażenie na odbiorcy. Designerskie kartki świąteczne mogą być w formie jednostronicowej lub przybrać postać karnetu, który świetnie prezentuje się na biurku. Szukasz inspiracji? Chcesz wybrać najlepsze bożonarodzeniowe kartki? Już teraz zajrzyj na stronę www.kartkaswiateczna.pl i sprawdź nasze propozycje!

Share Button